Poool (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Role
ka: როლი

en: Hidden
ka: დამალული
