Poool (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Free
kn: ಮುಕ್ತ
