Poool (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Mode
ne: प्रकार

en: Hidden
ne: लुकेको
