Poool (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Mode
nn: Modus

en: Role
nn: Rolle

en: Hidden
nn: Skjult
