Poool (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Settings
ps: امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Role
ps: ونډه

en: Hidden
ps: پټ
