Poool (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Mode
sq: Mënyrë
