Poool (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Roles
ur: رولز

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
