Poool (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Settings
et: Seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Mode
et: Viis

en: Role
et: Roll

en: Hidden
et: Peidetud

en: Debug
et: Siluma
