Poool (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Mode
eu: Modoa

en: Role
eu: Rol

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Debug
eu: Araztu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
