Poool (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Settings
he: הגדרות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Role
he: תפקיד

en: Hidden
he: מוסתר

en: Debug
he: אתר באגים

en: Subscription
he: מנוי

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
