Poool (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Role
hy: Դեր

en: Hidden
hy: Թաքնված
