Poool (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
