Poool (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Mode
bn: মোড

en: Debug
bn: ডিবাগ
