Poool (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Hidden
eo: Kaŝita
