Poool (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Mode
hi: प्रकार

en: Role
hi: भूमिका

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Debug
hi: डिबग
