Poool (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Settings
is: Stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Mode
is: Hamur

en: Role
is: Hlutverk

en: Hidden
is: Falið
