Poool (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Mode
lv: Režīms

en: Role
lv: Loma

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Subscription
lv: Parakstīšanās
