Poool (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Mode
pl: Tryb

en: Role
pl: Rola

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Excerpt
pl: Fragment

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Premium
pl: Treść płatna

en: Free
pl: Wolne

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).

en: Entity bundles
pl: Typy encji
