Poool (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Configurações

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Custom
pt: Personalizado

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Papéis

en: Mode
pt: Modo

en: Role
pt: Papel

en: Hidden
pt: Oculto

en: Debug
pt: Depurar

en: Subscription
pt: Inscrição

en: Registration
pt: Registro

en: Add tracking for specific roles
pt: Adicionar um controle para papéis específicos

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Especifique páginas usando suas URLs. Digite uma URL por linha. O caractere '*' serve como coringa. Por exemplo: %blog para a página de blogs e %blog-wildcard para todos os blogs pessoais. Use %front para a página inicial.

en: Entity bundle
pt: Pacote de entidades
