Poool (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Hidden
am: ድብቅ
