Poool (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Settings
ast: Preferencies

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Mode
ast: Mou

en: Role
ast: Rol

en: Hidden
ast: Anubríu
