Poool (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Settings
gl: Axustes

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Mode
gl: Modo

en: Role
gl: Rol

en: Hidden
gl: Oculto

en: Debug
gl: Depuración

en: Hide
gl: Agochar

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
