Poool (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Settings
oc: Paramètres

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Mode
oc: Mòde

en: Role
oc: Ròtle

en: Hidden
oc: Amagat

en: Debug
oc: Depuracion

en: Hide
oc: Amagar

en: Registration
oc: Enregistrament

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
