Popin (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Close
cs: Zavřít

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Text format
cs: Formát textu
