Popin (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Close
km: បិទ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
