Popin (2.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Close
eu: Itxi

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Text format
eu: Testuaren formatua
