Popin (2.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Close
pl: Zamknij

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Language code
pl: Kod języka

en: Text format
pl: Format tekstu
