Popin (2.0.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Close
ru: Закрыть

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Language code
ru: Код языка

en: Text format
ru: Текстовый формат
