Popin (2.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link text
sv: Länktext

en: Close
sv: Stäng

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Language code
sv: Språkkod

en: Text format
sv: Textformat
