Popin (2.1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Close
am: ዝጋ

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
