Popin (2.1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Link text
az: Link mətni

en: Close
az: Bağlı

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Language code
az: Dil kodu

en: Text format
az: Mətn formatı
