Popin (2.1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Close
mr: बंद

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
