Popin (2.1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Close
et: Sulge

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Language code
et: Keele kood

en: Text format
et: Tekstivorming
