Popin (2.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Text format
hr: Oblik unosa
