Popin (2.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Text format
sk: Textový formát
