Popin (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Close
ar: إغلاق

en: Subtitle
ar: عنوان ثان
