Popin (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
