Popin (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
