Popin (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Close
ja: 閉じる

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Language code
ja: 言語コード

en: Text format
ja: テキストフォーマット
