Popin (8.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Language code
bg: Код на език

en: Text format
bg: Текстов формат
