Popin (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
