Popin (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Close
tr: Kapat

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Text format
tr: Metin biçimi
