Popin (8.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Text format
eo: Tekstformato
