Popin (8.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Text format
lt: Teksto formatas
