Popular Search Keywords (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
