Popular Search Keywords (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Page
de: Seite

en: Session ID
de: Session-ID

en: Filters
de: Filter

en: Server name
de: Servername

en: Sort
de: Sortieren

en: Primary Key
de: Primärschlüssel
