Popular Search Keywords (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Search
es: Buscar

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Keywords
es: Palabras clave

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Page
es: Página

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Filters
es: Filtros

en: Server name
es: Nombre del servidor

en: Sort
es: Ordenar
