Popular Search Keywords (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Page
et: Lehekülg

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Filters
et: Filtrid

en: Sort
et: Järjesta
