Popular Search Keywords (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Filters
gl: Filtros
