Popular Search Keywords (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Page
hr: Stranica

en: Filters
hr: Prečistači
